Tenisové kurtyTENISOVÉ KOBERCE "PAVITEX"

Realizujeme tenisové kurty z renomovaného materiálu dlouholetého výrobce VIGANÓ – PAVITEX. Tento producent svou výrobu neustále zdokonaluje a doplňuje sortiment. Široká škála výběru umožňuje nabídnout odpovídající tenisový povrch jak pro rekreační účely, tak pro špičkovou hru profesionálů. K dispozici jsou různé rychlosti povrchu – ve všech stupních kategorií klasifikace dle ITF (od 1- SLOW až po 5 – FAST).
Dle zvoleného systému a rychlosti povrchu se tenisové koberce PAVITEX dodávají s povrchovým vsypem EPDM, nebo s křemičitým vsypem, nebo jako bezzásypové (PAVITEX TOP SLIDE, PAVITEX TOP SAND, PAVITEX TOP ACE, PAVITEX VELOUR, PAVITEX TOP SPORT).

Tenisti u koberců PAVITEX ocení velmi komfortní povrch se skvělým přenosem rotace míče a s přesnými odrazovými vlastnostmi. Tento povrch lze volit ve variantě interiérové i exteriérové!! (ideální řešení do nafukovacích hal).


Výhody koberců systému PAVITEX:


Tenisové koberce PAVITEX pro antukové kurty

Velmi zajímavé řešení nabízí PAVITEX pro alternativu antukových kurtů. Koberec je zde svou strukturou speciálně uzpůsobený jako podklad pro svrchní přírodní antukový zásyp. Tato osvědčená konstrukce poskytuje hráčům vše, co požadují od klasických antukových kurtů.


Výhody tohoto systému PAVITEX-TOP CLAY ve srovnání s klasickou antukou však přinášejí:

  • Nízké požadavky na údržbu (není nutno zazimování a jarní zprovoznění kurtů)
  • Nízkou potřebu závlahy (cca 1/3 objemu vody oproti klasickému antukovému kurtu)
  • Prodloužení herní sezóny oproti klasickým antukovým kurtům
  • Příjemný provoz povrchu – bez starostí o rozrytí povrchu a péči o jeho “slinutý“ stav
  • Vysoký standart a komfort pro hráče (ITF klasifikace)


Ukázka tenisových kobercůKontakt: