Projekt, výstavba a údržba víceúčelového hřiště na klíč

Máme bohaté zkušenosti s projektováním i realizací vícelúčelových hřišť na klíč. Specializujeme se na čištění, údržbu a servis sportovních povrchů, popřípadě zajišťujeme jejich regeneraci. Jsme schopni projekt individuálně upravit dle Vašich potřeb a požadavků, zohledňujeme také podmínky jednotlivých sportů, pro jejichž účely je hřiště projektováno.

Co pro nás znamená realizace hřiště na klíč / na míru?

  • Projekt je nezbytná část průběhu realizace. Zajistíme pro Vás projektovou dokumentaci od stupně zadávací studie až po vypracování kompletní PD pro stavební povolení.
  • Rozměry víceúčelového hřiště přizpůsobíme Vašim prostorovým i finančním možnostem, zároveň navrhneme vhodnou velikost areálu pro jeho budoucí využití.
  • Povrch hřiště hraje zásadní roli v následném využítí a údržbě sportoviště. Poradíme Vám, jaké typy povrchu jsou ve Vašem případě vhodné a společně vybereme jeho finální podobu.
  • Cena víceúčelového hřiště se odvíjí od složitosti projektu a realizace. Zajišťujeme sportoviště bez vybavení až po kompletní areály včetně oplocení, ochranných mantinelů, branek a košů. 
  • Údržba a čištění víceúčelového hřiště Vám může ušetřit až 75 % dalších investic. Naplánujeme ekonomicky výhodnou pravidelnou údržbu na základě odhadovaného budoucího provozu, která zachová potřebné funkce areálu a zvýší tak jeho životnost.
  • Revize a bezpečnostní kontrola realizovaných sportovišť je v našem případě samozřejmostí.

Chcete nezávaznou cenovou nabídku na projekt, údržbu či revitalizaci víceúčelového hřiště? Kontaktujte nás!

Ukázka výstavby nového hřiště

výstavba víceúčelové hřiště umělý povrch Traplice
víceúčelové hřiště na klíč traplice

Ukázka údžby staršího hřiště před a po

údržba starého hřiště
údržba víceúčelového hřiště stav po

 Prohlédněte si více referencí

Kontakt: