O společnosti

Jako specializovaná společnost působící v oblasti čištění umělého trávníku a výstavba víceúčelových hřišť Vám odborně poradíme s výběrem vhodné modernizace povrchu, oplocení či vybavení Vašeho sportoviště.
Zabýváme se také realizacemi celých sportovních areálů (víceúčelových hřišť) nebo projektováním hřišť. Pomůžeme Vám také s opravami tělocvičen a sportovních hal.

Moderní technologie

Klademe důraz na využití moderních technologií ve spojení s prvotřídními materiály a kvalifikovanými odborníky. Při práci dodržujeme technologické postupy. Díky tomu lze zajistit záruku nejvyšší kvality a také trvanlivost námi realizovaných sportovišť. Všechna námi renovovaná hřiště splňují veškeré přísné normy a stávají se tak bezpečným místem pro trávení aktivního i volného času.

Výhody a benefity

Většinu dodávek, včetně renovace venkovních i vnitřních sportovních povrchů, zajišťujeme vlastními silami za pomoci kvalifikovaného týmu s dlouholetou praxí. Samozřejmostí je vlastní vozový park. Sportoviště renovujeme za pomoci technologie hloubkového pročištění s výměnou vsypu. Díky tomu je pak povrch provzdušněný a má tak lepší odtok dešťových srážek. Novou podobu jsme schopni dát nejen umělým trávníkům, ale také syntetickým povrchům, asfaltům a antukám.

Kontakt: